Smart-Boards

Про компанію

Про компанію ЛИТЕР-ІКТ

Компанія ЛИТЕР-ІКТ - продаж, інсталяція та сервісне обслуговування обладнання для навчання, презентацій та спільної роботи. 
Компанія Литер з 1992 року представляє на українському ринку інформаційно-комунікаційних технологій широкий спектр професійного обладнання, є провідним системним інтегратором комплексних рішень, здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування.    
Діяльність компанії охоплює всю територію України, опираючись, в тому числі, на 2 регіональних підприємства ДП "Литер" у м. Одеса та ДП "Литер - Схід" м. Тернопіль. Велика дилерська мережа компанії налічує більше 100 партнерів у всіх регіонах країни.


Про компанію SMART Technologies

SMART Technologies – світовий лідер та виробник обладнання для спільної роботи: інтерактивні дошки, інтерактивні панелі, програмне забезпечення (за даними FutureSource Consulting, ведучої незалежної дослідної компанії, яка займається дослідженням продажів інтерактивних дошок більше 25 років).

 


Компанія SMART Technologies була створена в 1987 році і вже в 1991 році представила першу в світі інтерактивну дошку, створивши новий тип продукту, і до цього дня залишається світовим лідером у даному сегменті, пропонуючи прості у використанні інтегровані продукти і рішення, які дозволяють оптимізувати процес роботи і навчання. 

Інновації і прагнення до досконалості залишаються основною метою компанії ось уже понад 28 років. SMART допомагає досягти кращих результатів викладачам, використовує високотехнологічні продукти, які роблять процес навчання орієнтованим на учнів. Компанія дозволяє організаціям підвищити ефективність роботи за допомогою простих у використанні рішень для спільної роботи. Успіх компанії обумовлений глибокою прихильністю ідеї і співпрацею в сфері освіти та бізнесу.

У 1992 році SMART уклав стратегічний альянс з Intel.

У 1998 році створив власне ПЗ SMART Notebook, на сьогодні є де-факто стандартом для створення цифрового інтерактивного навчального контента по всьому світу (75% інтерактивного освітнього контенту зроблено в SMART Notebook).

З 2002 року офіційним дистрибутором SMART Technologies в Україні – є компанія ЛИТЕР.

У 2010 році SMART провів IPO, акції продаються на NASDAQ і TSX (Торонто Stock Exchange).

Сьогодні, більше 3 млн інтерактивних дошок SMART Board та інтерактивних панелей встановлено в класах і офісах у всьому світі. Понад 40 млн користувачів активно вивчають і використовують продукти SMART кожен день, пристрої SMART доступні в кожній канадській провінції, американському штаті, в кожній муніципальній установі у Великобританії та в більш ніж 175 країнах світу.

У компанії працює близько 1800 чоловік по всьому світу, з них понад 400 у відділі НДДКР (дослідження та розробка). Виробництво інтерактивних дошок SMART Board розміщено в Канаді, Угорщині, Китаї.


Вакансії