Smart-Boards

Випуск № 3 від 13-02-2014

13.02.2014
Smartboard
Smartboard

facebook  facebook  facebook
Випуск № 3 від 13-02-2014 

Спонсори випуску:
smartboard     smartboard

Обмінюйтеся зі своїми колегами
новинами, подіями, досягненнями!
Продукти  |  Ресурси SMART  |  Підтримка Пишіть нам
St. Valentines Day
З інтерактивною дошкою SMART Board проектор у подарунок! 
SMART BoardСучасна освіта вже давно зробила великий крок вперед і тепер інтерактивне обладнання вважається нормою. Учні у школі не мають можливості реалізувати себе повністю виконуючі завдання на крейдовій дошці, а вчителі обмежені у своєму професійному розвитку через відсутність інструментів для реалізації своїх ідей.


SMART flex - економія простору та грошей 
SMART ResponseОдної інтерактивної дошки вже не вистачає для потреб викладачів які постійно розвиваються, навчаються, працюють. Вони покращують навальний процес додаючи до нього більше корисного та цікавого матеріалу.


Дотик, що навчає
SMART BoardБагаточисельні дослідження та поява великої кількості пристроїв, як особистого так і загального використання, підтверджують стрімкий розвиток дотикової (Touch) технології. Зараз, це самий простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб інтерактивного керування інформацією.ТІК - Типовий Інтерактивний Комплекс
SMART BoardДля оснащення інтерактивних класів ми пропонуємо надсучасну розробку компанії SMART Technologies інтерактивний комплекс SMART SB480iv-A. Цей комплекс оптимізовано для стандартних навчальних класів та є ідеальним рішенням аудиторної роботи всіх вікових груп.
smartboard
SMART та Професор Крейд разом! 
SMART та Крейд"Стрімке зростання новітніх технологій та високий рівень масового промислового виробництва різних товарів та послуг залишають поза увагою такий вид особистісних подарунків як саморобні..."
Навчальний центр SMART 
http://www.smartboard.com.ua/mail/zibrov.jpgНа сьогоднішній день інтерактивні технології дуже активно увійшли у наше повсякденне життя. Цифрові технології стрімко розвиваються і слідкувати за їх розвитком, а ще важливіше – освоювати їх – важливе завдання яке поставлене перед нами.
Присоединяйтесь к нашему сообществу! Записывайтесь на тренинги SMART. Это позволит Вам с максимальной эффективностью использовать новые технологии в обучении. ПРИСОЕДЕНИТЬСЯ
www.smartboard.com.ua

info@smartboard.com.ua


Повернутись до списку

 
Вакансії