Smart-Boards

Випуск № 4 від 29-04-2014

29.04.2014
Smartboard
Smartboard

facebook  facebook  facebook
Випуск № 4 від 29-04-2014 

Спонсори випуску:
smartboard     smartboard

Обмінюйтеся зі своїми колегами
новинами, подіями, досягненнями!
Продукти  |  Ресурси SMART  |  Підтримка Пишіть нам
SMART
Навчальне відео вже на сайті! 
iwbselect
Сучасна освіта вже давно зробила великий крок вперед і тепер інтерактивне обладнання вважається нормою. У багатьох школах є інтерактивні дошки SMART Board, але використовують їх на 20%-30% від потенціалу. Навчальне відео допоможе Вам навчитись працювати з дошкою на повну!


SMART flex - економія простору та грошей 
SMART Response
Одної інтерактивної дошки вже не вистачає для потреб викладачів які постійно розвиваються, навчаються, працюють. Вони покращують навальний процес додаючи до нього більше корисного та цікавого матеріалу. 


Те, як ми навчаємось, не менш важливо за те, що ми вивчаємо. 
SMART Board
Багаточисельні дослідження та поява великої кількості пристроїв, як особистого так і загального використання, підтверджують стрімкий розвиток дотикової (Touch) технології. Зараз, це самий простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб інтерактивного керування інформацією.


Краще за будь-яку рекламу про компанію можна дізнатись з відгуків

Leater
Компанія Литер вже 22 роки працює в Україні та має чудову репутацію серед навчальних закладів нашої країни та державних установ.
smartboard
Вчителі не тільки навчають, але й самі вчаться новому 
Photo-13.12.12-14-32-35.jpg
Вчителі із задоволенням відвідують навчальні тренінги з використання інтерактивної дошки SMART Board та програмного забезпечення SMART Notebook на канікулах.  
Навчальний центр SMART 
http://www.smartboard.com.ua/mail/zibrov.jpg
На сьогоднішній день інтерактивні технології дуже активно увійшли у наше повсякденне життя. Цифрові технології стрімко розвиваються і слідкувати за їх розвитком, а ще важливіше – освоювати їх – важливе завдання яке поставлене перед нами.
Присоединяйтесь к нашему сообществу! Записывайтесь на тренинги SMART. Это позволит Вам с максимальной эффективностью использовать новые технологии в обучении. ПРИСОЕДЕНИТЬСЯ
www.smartboard.com.ua

info@smartboard.com.ua


Повернутись до списку

 
Вакансії