Smart-Boards

Відкритий урок для своїх колег у школі №98

30.04.2014

3-го та 4-го квітня в Навчальному Центрі SMART, пройшов дводенний тренінг по роботі з інтерактивними дошками SMART Board та створення інтерактивних уроків в програмному забезпеченні SMART Notebook. Після тренінгу всім вчителям, які виконали сертифікаційну роботу, а це - власноруч створенний урок в програмному забезпеченні SMART Notebook, ми обов’язково видаємо сертифікати, які свідчать про те, що вчитель в повному обсязі опанував дошку SMART Board та програмне забезпечення SMART Notebook. Не виключенням стала спеціалізована школа №98, директор якої Литвин Любов Петрівна, запросила нас на відкритий урок.

training-smart-2.jpg

На уроці вчителі школи, а саме Коваленко Юліана Олексіївна та Лазор Уляна Миколаївна продемонстрували свої вміння користуватись сучасним обладнанням. Вчителі, що були присутні, залишилсь у захваті від продемонстрованих можливостей інтерактивної дошки SMART Board та уроків які створили їх колеги.

training-smart-3.jpg

training-smart-4.jpg

Тренінги проходять в Навчальному Центрі SMART який обладнаний трьома інтерактивними дошками SMART Board. Також п’ятнадцять комп’ютерів з встановленим програмним забезпеченням SMART Notebook та підключені до мережі Internet. 

Учебный центр SMART.jpg

Якщо у Вас встановлена інтерактивна дошка SMART Board, та Ви маєте бажання відвідати тренінг, можете зв’язатись з сертифікованим тренером, за номером (044) 502-10-19 або e-mail: training@smartboard.com.ua щоб дізнатись подробиці.Повернутись до списку

Вакансії