Smart-Boards

SMART запропонував революційні перетворення звичайного «фліп-чарту»

17.06.2014


Компанія SMART Technologies, відома як виробник найкращих візуальних рішень для сумісної роботи, презентувала новий продукт для інтерактивної взаємодії – SMART kapp™.

SMART kapp™ дозволяє користувачу писати, малювати та фіксувати все написане фломастером, аналогічно до старомодної маркерної дошки, та миттєво зберегти вашу роботу, як картинку JPG або PDF файл та надіслати її будь-кому. 

Встановивши SMART kapp™ в кімнаті для переговорів, більше не буде потреби робити нотатки та фотографувати зображення написане на фліп-чарті чи маркерній дошці.


SMART kapp

Технологія SMART kapp значно покращує взаємодію під час нарад і особливо з людьми, які знаходяться на дистанційному зв’язку. Неймовірно, але все зображення з SMART kapp миттєво з’являється на вашому комп’ютері, а також на комп’ютерах, планшетах чи смартфонах всіх учасників.

SMART kapp дуже легка у використанні. Якщо ви знаєте, як користуватися фломастерами на маркерній дошці, ви знаєте, як користуватися SMART kapp. Досить тільки включити пристрій, без дротів підєднати ваш комп’ютер до SMART kapp – і все готово для роботи.


SMART kapp  створив нову категорію інтерактивних пристроїв, яка дає неймовірні можливості для мільйонів людей, що постійно  обмінюються великою кількістю інформації.  Також SMART kapp  має  сучасний  модерновий  дизайн,  який прикрасить  будь-яке  робоче  місце,  офіс,  студію,  школу,  конференц-залу,  готель,  домашній  офіс  та  інші  місця,  де  люди намагаються  зберегти  свої  ідеї.

SMART kapp -Компанія "Литер" - авторизований партнер SMART Technologies в Україні.
Повернутись до списку

Вакансії