Smart-Boards

Навчальний Центр

prd_nb_col_sb8content.jpeg
На сьогоднішній день інтерактивні технології дуже активно увійшли у наше повсякденне життя. Цифрові технології стрімко розвиваються і слідкувати за їх розвитком, а ще важливіше – освоювати їх – важливе завдання яке поставлене перед нами. Навчальний центр створено з метою проведення тренінгів, які дозволяють постійно тримати руку на пульсі сучасних технологій, а також підвищувати кваліфікацію користувачів інтерактивного обладнання.

Університет імені Бориса Грінченка

Training_Grinchenko1.jpg

Навчальний центр створений на базі провідного педагогічного університету завдяки плідній співпраці компанії Литер та керівництва університету. Аудиторія обладнана трьома інтерактивними комплексами SMART з короткофокусними проекторами. П’ятнадцять потужних комп’ютерів для учасників дозволяють в процесі тренінгу виконувати завдання та знаходити додаткову інформацію у Інтернеті.

Навчання проводяться сертифікованими тренерами SMART та методистами Університету імені Бориса Грінченка, таким чином, учасники отримують технічні знання та практичні навички користування інтерактивними дошками SMART, методичні рекомендації що до використання інтерактивних дошок SMART та програмного забезпечення SMART Notebook у своїй роботі.

Навчальний центр компанії Литер

Навчальний центр обладнаний найкращим устаткуванням для найбільш ефективного навчального процесу. Основна мета навчання – надати знання та практичні навички в користуванні новими технологіями для більш продуктивного їх використання.

IMG_8853.JPG

Навчання проходить у невеликих групах для найбільш ефективної взаємодії між викладачем та учасниками.

Вакансії