Smart-Boards

Оновлення SMART Learning Suite 18.1

30.01.2019 Компанія SMART Technologies оновила програмне забезпечення SMART Notebook  до версії 18.1, а також оновила деякі функції SMART Learning Suite Online. У SMART Notebook  знову з’явився інструмент «Піпетка» для заливання фону сторінки, а також відбулось повернення до попередньої версії вкладки «Сортувальник сторінок» з можливістю редагування груп сторінок, з’явилася підтримка в’єтнамської мови та Mac 0S 10,14 Mojave.
У меню «Допомога» з’явилися дві нових опції:
1) Приєднайтесь до наших викладачів (веде на сторінку виробника з описом освітньої програми SMART та умовами приєднання до неї);
2) Подати запит про функцію (веде на сторінку виробника, де можна залишити свої ідеї по вдосконаленню програмного забезпечення SMART). 

SLS_18.1

Що нового у SMART Learning Suite Online?
Вчитель у своїй бібліотеці уроків тепер може не тільки редагувати чи активувати урок, а ще й генерувати посилання на свій урок. За допомогою посилання вчителі можуть поділитися своїм контентом з учнями та з іншими колегами. Учні  можуть приєднатися до уроку за допомогою авторизації, або як гість. Поза класом учні мають змогу продовжити опрацювання матеріалу уроку за допомогою посилання, отриманого від вчителя, але крім тих, хто увійшов як гість. Учні, отримуючи доступ до матеріалів уроку поза класом, мають нагоду обговорити певну тему з батьками, краще розібратись у ній, а також продовжити групову роботу над проектом дистанційно. Вони матимуть доступ до всіх активностей крім Вікторини монстрів, response 2, та Прокричи це! 

SLS_18.1_classroom

В процесі трансляції уроку вчителі можуть створювати так звані «воркспейси», які по функціоналу схожі на індивідуальні роздаткові матеріали та дозволяють учням працювати над ними в своєму темпі. Після розподілу учнів на робочі групи та запуску «воркспейсів», яке здійснює вчитель, немає можливості приєднати нових учнів, тому спершу потрібно переконатись, що всі учні приєдналися до уроку.Отож, шановні колеги, оновлюйте програмне забезпечення SMART та користуйтеся новими захоплюючими можливостями в процесі навчання!Повернутись до списку

Вакансії