Smart-Boards

Компанія ЛИТЕР в проекті «Фінська підтримка української школи»

15.03.2019
Компанія «ЛИТЕР» продемонструвала свої рішення для Нової української школи в рамках презентації спільного фінсько-українського проекту «Фінська підтримка української школи», яка  відбулася в НСК «Олімпійський» у День фінської освіти. 

Оскільки одним з основних векторів реформи української школи є створення сучасного освітнього середовища, ми представили провідні  рішення, які дають можливість дітям навчатись в комфортному середовищі, використовуючи надсучасні технології й гаджети, та набувати в процесі навчання компетенцій, які  допоможуть успішно реалізуватись як професіонал та особистість. Для вчителів це можливість професійного вдосконалення та реалізації свого власного творчого підходу до викладання.

STEM освіта

Присутні на презентації проекту вчителі, викладачі та керівники навчальних закладів, а також високопосадовці Фінляндії та України ознайомились з такими нашими рішеннями:
  • Провідні інтерактивні технології для Нової української школи: інтерактивні дошки та дисплеї SMART, програмне забезпечення для інтерактивного навчання SMART.
  • STEM для вивчення природних наук, технологій, інженерії та математики: цифрові лабораторії Globisens для кабінетів фізики, хімії, біології та географії; робототехніка та обладнання для STEM-лабораторій; системи віртуальної та доповненої реальності.
  • Надсучасна лінгафонна лабораторія LanguaLab: унікальна технологія розпізнавання мовлення; озвучені носіями мови електронні підручники, які говорять, слухають та навчають.
Педагогічна технологія змішаного навчання: нова організація класної роботи і процесу навчання з використанням персональних пристроїв учнів; хмарна система управління навчанням LMS; інноваційні комп'ютерні класи на базі мережевих терміналів.

STEM_освітаПовернутись до списку

Вакансії