Smart-Boards

Компанія ЛИТЕР допомагає створювати сучасне освітнє середовище

14.05.2019

Компанія ЛИТЕР допомагає створювати сучасне освітнє середовище європейського рівня для теперішніх та майбутніх школярів України. А щоб краще розуміти зростаючі потреби освітян, ми постійно зустрічаємось з вчителями та керівниками освітньої галузі.

Так, в Черкасах, в межах засідання колегії управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, ми презентували та протестували разом з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та ОТГ Черкаської області новітні інтерактивні дисплеї SMART та унікальне програмне забезпечення SMART Learning Suite від ЛИТЕР. А днями, те саме рішення ми продемонстрували вчителям та керівникам навчальних закладів Житомирської області.

Учасники зустрічей побували в ролі учнів, та із захопленням виконали на персональних пристроях низку завдань з елементами гри, та оцінили, наскільки зручно та легко за допомогою нових технологій та ЛИТЕР можна створювати унікальний навчальний контент, проводити опитування або тестування, швидко отримувати результати тестів, а також як використовувати рішення SMART Learning Suite від ЛИТЕР для дистанційного навчання, та в контексті надсучасної педагогічної моделі змішаного навчання.

Інтерактивні_технології_SMART_

Інтерактивні_технології_SMART

Інтерактивні_технології_SMART_2
Повернутись до списку

Вакансії