Smart-Boards

Отзывы по тренингу "Создание интерактивных уроков в SMART Notebook"


Во время весенних школьных каникул (с 24 по 28 марта 2014 года)  в сертифицированном Учебном Центре SMART, три группы преподавателей киевских школ прошли двухдневный тренинг  по работе с интерактивными досками SMART Board и созданию интерактивных уроков в программном обеспечении SMART Notebook. Как всегда, была очень продуктивная и в тоже время веселая работа, которая позволит преподавателям максимально эффективно использовать интерактивные технологии SMART на своих уроках.


SMART Training


Звершховська Ірина Ігорівна. Школа №82. Київ:
"Мені дуже сподобалось навчання, тренер Олексій - молодець, дуже добре пояснив основні принципи роботи на SMARTBoard. Дуже сподобалася доступність програми. Сподобалося, що існує сумісність між програмою та презентаціями. Добре, що тренер надає технічну підтримку для тих, хто пройшов тренінг: надав телефон, е-мейл."

Кізко Ольга Юріївна. Школа №221. Київ:
"Інформація подається доступно, цікаво та лаконічно. Тренер залюбки відповідає на всі запитання."

Зінець Катерина Олександрівна. Школа №97. Київ:
"Тренінг дуже сподобався, перш за все, завдяки тренеру Олексію, який у доступній формі пояснював і показував послідовність роботи, з гумором коментуючи ситуації та різноманітні приклади.
По-друге, тренінг проходив у приміщенні, обладнаному сучасними дошками та комп'ютерами з доступом до інтернету, що дало можливість швидко та якісно виконувати інструкції тренера.
По-третє, тренінг є недовгим - всього два дні - що є зручним і не потребує відриву від роботи на довгий час."

Мінаєва Іванна Сергіївна. Школа №73. Київ:
"Робота з привязкою до домашньої сторінки, анімаційне оформлення уроку, а також можливість активного опитування учнів за допомогою SMART (інтерактивні завдання)". Рекомендую всім, в кого є інтерактивні дошки SMART Board, обов'язково потрапити на цей тренінг. 

Білан Оксана Григорівна. Лубенська спеціалізована школа №6. Лубни:
"Велике спасибі за змістовний та цікавий тренінг. Інформація подавалася доступно, послідовно та ненав'язливо. Атмосфера панувала розкута й приємна. Надзвичайно пізнавально й надихає на подальшу творчість."

Клепко Наталія Володимирівна. Школа №105. Київ:
"Дякую за зрозумілі і доступні заняття за Програмою навчання SMART. Ваша гостинність і приємна атмосфера принесла  море позитивних емоцій та нових ідей для роботи. Велике дякую за ясність, розуміння і об'єктивність у навчанні".

SMART Training

Напоминаем всем пользователям интерактивных досок SMART Board, что достаточно отправить заявку на электронный адрес training@smartboard.com.ua или позвонить по тел.: (044) 502-10-19 и вы будете приглашены для участия в ближайшем тренинге по созданию интерактивных уроков SMART.Повернутись до списку

Вакансії