Smart-Boards

Реєстрація SMART Board

Оновлена реєстрація продуктів SMART Technologies до яких в комплекті постачаеться програмне забезпечення SMART Notebook 2014:


Для реєстрації програмного забезпечення SMART Notebook 2014, Вам необхідно надіслати на e-mail: support@smartboard.com.ua данні користувача:


1. Назва навчального закладу, або компанії;

2. Контактна особа;

3. Адреса (вул., індекс, місто);

4. Контактний номер телефону;

5. Адреса електронної пошти.


Протягом 48 годин Вам буде надіслано листа з ліцензійним ключем (можливе використання 1 ключа на 4х компьютерах)


Для коректного використання інтерактивної дошки SMART Board та програмного забезпечення SMART Notebook обов’язкова реєстрація на сайті компанії виробника.

Зареєстроване обладнання дає можливість збільшення гарантії інтерактивної дошки SMART Board до 5-ти років.

При реєстрації програмного забезпечення SMART Notebook, Вам буде надіслано ліцензійний ключ, що дозволить безкоштовно отримувати всі оновлення ПЗ SMART Notebook.

Щоб перейти на сторінку реєстрації просто натисніть на посилання:


Зареєструвати продукт компанії SMART

Підказки для реєстрації:

1. Ви можете самостійно перевірити строк гарантійного терміну вашого обладнання, натисніть на Check your warranty. Щоб продовжити реєстрацію натисніть на кнопку Continue.

2. У вікні Serial number/Product key entry, що знаходиться внизу сторінки введіть серійний номер продукту та натисніть Validate, щоб перевірити актуальність номеру. Далі натисніть Next.

prodkey_reg.jpg


3. Заповніть всі поля, що позначені як обов'язкові до заповнення (червона зірочка), та натисніть Next.Якщо Ви загубили ключ, Ви можете звернутись до служби підтримки компанії SMART

Заповніть форму щоб отримати загублений ключ від програмного забезпечення SMART Notebook.


Вакансії