Smart-Boards

ТІК - Типовий Інтерактивний Комплекс


Для оснащення інтерактивних класів ми пропонуємо надсучасну розробку компанії SMART Technologies інтерактивний комплекс SMART SB480iv-A.

SMART Board 480iv-A 

Виключні переваги інтерактивного комплексу SMART SB480iv-A:

 Цей комплекс оптимізовано для стандартних навчальних класів та є ідеальним рішенням аудиторної роботи всіх вікових груп.

В інтерактивному комплексі SMART SB480iv-A задіяні останні розробки Touch технологій з розпізнаванням типу дотику до поверхні дошки (палець – «мишка», маркер – «письмо»). Ця, інтуїтивно-зрозуміла, техніка роботи на дошці визнана найкращою в світі та використовується у всіх персональних дивайсах, з якими учням подобається проводити час (смартфони, планшети…). Особливістю цієї технології є те, що учні, які з тих чи інших причин не в змозі працювати з дошкою дотиком до неї та не в змозі тримати і писати маркером, можуть маніпулювати ПЗ та писати на інтерактивній дошці SMART SB480iv-A будь-яким не гострим предметом, що вони можуть тримати в руці (наприклад, тенісний м’яч).

Розмір зображення SMART SB480iv-A по діагоналі становить 195,6 см. І відповідає всім ергономічним вимогам перегляду та читанню тексту з першої та останньої парт. 

Відстань проектору від дошки не перевищує 1 метр, що забезпечує відсутність потрапляння яскравого світла лампи проектору в очі під час роботи викладача та учнів з дошкою.

 Лампа проектору розрахована на 6 тисяч годин роботи. Цього ресурсу вистачить більше ніж на 10 років її експлуатації з розрахунку 6-ти уроків в день по 40 хвилин.

Інтерактивний комплекс SMART SB480iv-A може бути інтегровано в освітнє середовище будь якого типу та напряму:

- робота в аудиторії на 30-40 учнів,

- робота в невеликих групах,

- індивідуальне очне,

- або дистанційне навчання.

Тобто задіяти на практиці найбільш популярну в світі концепцію змішаного навчання - Blended Learning.

 До складу інтерактивного комплексу входить програмне забезпечення SMART Notebook  для створення інтерактивного освітнього контенту. Хочемо підкреслити, що 75% інтерактивного контенту в світі створено саме в ПЗ SMART Notebook.

 До складу ТІК входить доступ до безкоштовного ресурсу інтерактивних уроків www.exchange.smarttech.com . Тут розміщено велику кількість уроків (близько 3000 українською та російською мовами, та більше 100 тисяч на англ..). Всі викладачі можуть вільно та без обмежень скачувати ці уроки, використовувати в своїй педагогічній практиці, вносити, у разі необхідності, зміни та доповнення, завантажувати на ресурс та ділитися своїми напрацюваннями з іншими викладачами.

SMART Exchange

Додатково, для дистанційної роботи з інтерактивним контентом, учень абсолютно безкоштовно та без будь-якого ліміту використання у часі, повинен завантажити та встановити програмне забезпечення SMART Notebook interactive viewer.

SMART Notebook interactive viewer дозволяє переглядати створені уроки, пересувати об’єкти, малювати маркером, відкривати файли Microsoft Powerpoint та ін..

Одним з головних сервісів для викладачів та учнів інтерактивних рішень SMART, служитиме «хмарний ресурс» www.express.smarttech.com . Він дозволить будь-де і будь-коли працювати з інтерактивним освітнім контентом, не встановлюючи спеціалізованого ПЗ на комп’ютер.

Для перегляду Компанія SMART презентувала безкоштовний програвач уроків створених у програмному забезпеченні SMART Notebook, що дозволяє переглядати та виконати завдання.

Для підтримки користувачів інтерактивних рішень SMART створено Інтернет ресурс www.smartboard.com.ua в якому детально представлені всі навчально-інформаційні матеріали, відео ролики, та працює форум.
Повернутись до списку

Вакансії