Smart-Boards

Дотик, що навчає.Багаточисельні дослідження та поява великої кількості пристроїв, як особистого так і загального використання, підтверджують стрімкий розвиток дотикової (Touch) технології. Зараз, це самий простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб інтерактивного керування інформацією. На такому принципі побудована і дотикова технологія інтерактивних дошок SMART Board, які вже протягом 20 років позитивно впливають на якість та розвиток освіти майже в усіх країнах світу. Поєднуючи дотикову технологію з сучасною педагогікою, SMART Technologies Inc. створив унікальний інструмент аудиторної роботи для викладача та учнів.
Учитель и дети у доски SMART 
Дотик – це один з найпотужніших каналів сприйняття інформації. Тільки завдяки інтерактивним дошкам SMART Board, сучасна педагогіка почала активно впроваджувати дотикові технології в навчальний процес. Таким чином, до візуального та аудіального каналів вчитель додав кінестетичний канал, який суттєво покращив якість сприйняття інформації, запам’ятовування, та зацікавленість дітей на уроці, в першу чергу у дітей-кінестетів. Мільйони вчителів всього світу зрозуміли, що об’єднання цих трьох каналів сприйняття інформації під час уроку прискорює засвоєння більшої кількості інформації за той самий час.

Дотикові технології в інтерактивних дошках SMART Board розвивалися з року в рік. Тому,
щоб почати працювати з інтерактивним контентом, вони не потребують додаткових знань, достатньо доторкнутися до дошки пальцем, що сприймається дошкою, як клік лівої клавіші «миші». Вам не потрібні жодні додаткові пристрої. Досконалість дотикової технології SMART посилюється ще унікальною функцією розпізнавання дотику. Тепер дошка сама знає, як реагувати на ваші дотики. Палець – «мишка», маркер – письмо, долоня або кулак – стирачка.

Дотик SMART 

Інтерактивні дошки SMART Board побудовані на двох технологіях, які безпечні для здоров’я. Це резистивна технологія та DViT технологія. Резистивна технологія працює за принципом з’єднання двох провідників під час торкання дошки, а DViT (Digital Vision Touch) – за принципом зчитування інформації з поверхні інтерактивної дошки вбудованими по кутах відеокамерами.

До складу інтерактивної дошка SMART Board входить програмне забезпечення SMART Notebook. Це унікальне ПЗ отримало шалену популярність серед викладачів, які створюють свої інтерактивні уроки. Урок, зроблений в цьому ПЗ, наділений всіма перевагами дотикової технології. Він не схожий на всі презентації, які робили викладачі в інших програмах. Урок перетворюється на цікаві дослідження, пошуки, докази, групову роботу, гру з пристроєм, який не відрізняється від улюблених всіма учнями планшетів та смартфонів.

Всі учні в класі із задоволенням виходять до інтерактивної дошки під час уроку. Вони не втрачають жодної можливості попрацювати з нею і на перерві. Також, дотикові технології SMART Board дають унікальну можливість роботи з дітьми з обмеженими фізичними можливостями. Фахівці з колекційної педагогіки, психологи, дефектологи по всьому світі відзначають позитивний вплив інтерактивних технологій SMART на фізичний та емоціональний стан дітей.

Переконайтеся у ефективності дотикових технологій інтерактивних дошок SMART Board і програмного забезпечення SMART Notebook, як це зробили тисячі викладачів українських шкіл та мільйони викладачів по всьому світі.Google+

Повернутись до списку

Вакансії